דלג אל

הצהרת נגישות

عيد الأمّ وأسبوع العائلة - יום האם והמשפחה בגנים (21.3)

חזרה למעגל השנה בגן הילדים
יום האם והמשפחה عيد الأمّ وأسبوع العائلة 21.3

يوم الأمّ وأسبوع العائلة

تمثّل العائلة ركيزةً أساسيّة في تطوّر الطفل عاطفيًّا واجتماعيًّا، كما يوفّر يوم الأم فرصةً لغرس القيم وتطوير المعرفة والمهارات المتنوّعة لدى الطفل. ومع حلول فصل الرّبيع في 21 آذار، يحتفل المجتمع العربيّ بيوم الأمّ وأسبوع العائلة. تجدون أدناه روابط لموادّ تربويّة من شأنها المساهمة في تسهيل وإثراء العمل التربويّ للاحتفاء بالمناسبة، بطرقٍ ملائمة لرؤية البستان المستقبليّ، واحتياجات الأطفال في هذه المرحلة من العام الدراسيّ.

אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

יום הזיכרון לשואה ולגבורה בגן הילדים (כ"ז ניסן)
מערכת החינוך שוקדת לחנך ילדים החל מן הגיל הצעיר על מורשתו של העם, ההיסטוריה שלו ותרבותו, ובתוכה החגים והמועדים וימי הזיכרון, חלק בלתי נפרד מההוויה החינוכית
היום הבין-לאומי ללא קניות בגן הילדים
היום הבין-לאומי ללא קניות מזמן הזדמנות לבחון מחדש את תרבות הצריכה שלנו ויחד עם הילדים לאתר הזדמנויות לקידום הערכים כמו תיקון ושמירה על הקיים - הערכים המובילי...
סיום ופרידה בגן הילדים
מבחר פעילויות לפרידה מגן הילדים ולפנאי בחופש הגדול
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.