דלג אל

הצהרת נגישות

חלומות מתגשמים

למאגר חומרי ההוראה

מאפיינים

הגן העתידי:
קהילתיות, מיומנויות אישיות
סביבות למידה:
כל הגן
מעגל השנה:
כל השנה

תחומי דעת ונושאים מרכזיים:

  1. כישורי חיים: מוקד בין אישי

אודות הפעילות

כיצד יוצרים מרחב חינוכי המאפשר לילדי גן יכולת מנהיגות, מעוף, תעוזה לחלום וחשיבה על הזולת? כיצד מעניקים לילדים את התחושה שיש בכוחם להיטיב עם הסובבים אותם?
הקשבה כנה לחלומות של הילדים, עידוד השותפות שלהם בעשייה החינוכית, הם חלק מ"האני המאמין" החינוכי של הגננת הילה טוקרסקי מגן דקל בבת שלמה, שאפשר לילדים לחלום ולפעול.
בסרטון ניתן לראות מיזמים של אחדים מילדי הגן, שנוצרו במסגרת הפרויקט "המיזם הראשון שלי". המיזמים של הילדים, שהם תולדה של חלומות, הלהיבו וסחפו את הקהילה כולה.

לסרטונים נוספים קשורים

אולי תתעניינו גם ב...

אודות החינוך הסביבתי בגני הילדים
האגף לחינוך קדם יסודי במִנהל הפדגוגי משרד החינוך והמשרד להגנת הסביבה פועלים לקידום החינוך הסביבתי במסגרת חינוך לערכי סביבה לאיכות חיים ולאקלים חינוכי בגן היל...
חוזרי מנכ"ל
חוקים ופסיקות הקשורים לחינוך בגיל הרך
תוכנית ביניים לאומנויות בגיל הרך – מוזיקה
ערכת 'גוונים' חושפת את הילד לתרבויות המוזיקה של עדות ישראל השונות ובכך תורמת להרחבת אופקיו, להפיכתו לאדם בעל אישיות פתוחה יותר, סובלנית יותר, עשירה יותר ולחי...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.