דלג אל

זמר לך לגיל הרך

למאגר חומרי ההוראה

מאפיינים

הגן העתידי:
קהילתיות, יזמות ויצרנות, ביטוי אישי, למידה במרחבי חיים, ידע מתחומי הליבה, ידע בין תחומי, ידע תהליכי, ידע עולם, מיומנויות קוגנטיביות, מיומנויות תוך אישיות, מיומנויות אישיות
סביבות למידה:
כל הגן
מעגל השנה:
כל השנה

תחומי דעת ונושאים מרכזיים:

  1. אומנויות - אומנות מוזיקה: האזנה פעילה לאוצר מוזיקלי איכותי

אודות הפעילות

בחוברת 20 שירים ישראליים מעולמו הקרוב של הילד: חִברוּת, בעלי חיים ועוד. השירים מתאימים ליכולת שירית של ילדים, הטקסט קצר, המקצב פשוט (לא פשטני), הלחן בעל מנעד מצומצם והביצוע אומנותי ואסתטי.
החוברת יסודה ברעיון שידיעת השירים האלה היא בסיס לחינוך ערכי ולאהבת הארץ, לכן על כל בוגר גן ילדים בחינוך היהודי להכירם. לחוברת מצורף תקליטור עם מיטב הביצועים.

אולי תתעניינו גם ב...

אוגדן צמצום פערים בשפה ואוריינות
האוגדן עוסק במושגים מתוך תוכנית הלימודים בשפה ואוריינות. אפשר למצוא בו הצעות לגננת לפעילויות במרחב הגן והמלצות לפעילויות בבית. עוד הוא מציע הרחבה והדגמה בעזר...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.