דלג אל

הצהרת נגישות

או הנרי – אחרי עשרים שנה

או הנרי – אחרי עשרים שנה

אומן הסיפור הקצר, הסופר האמריקאי או הנרי, מתאר במבנה של סיפור פואנטה מפגש בין חברים שנקבע לפני עשרים שנה. הפתעה המתגלה במהלך המפגש מעוררת דילמה מוסרית המובילה לסיום מפתיע.

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}

רשות או חובה

רשות

אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

מיגל דה סרוונטס – פרשת המלחמה הגדולה בטחנות הרוח
"דון קישוט" (דון קיחוטה דה לה מאנצ'ה) מאת סרוונטס הוא יצירה אלמותית רחבת יריעה. מתוכה נעסוק בפרק הידוע והמפורסם ביותר: "פרשת המלחמה הגדולה בטחנות הרוח"
אהבה בגיל ההתבגרות
יחידה בנושא האהבה הבין זוגית ביצירות ספרות המותאמות לתלמידי שכבת ט'. הדיון והפעילות סביב יצירות הספרות יאפשרו לתלמידים לדון בתהליך רגשי חברתי שהם חווים אותו ...
חיים נחמן ביאליק - יצירות חובה
היחידה מציעה פעילויות להעשרת ההוראה של סיפורי החובה "אגדת שלושה וארבעה" (נוסח א) ו"מי הגנב" ומתווכת בין הטקסט ובין עולם הלומדים.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.