דלג אל

הצהרת נגישות

יום השפה העברית בגן הילדים (כ"א בטבת)

יום השפה העברית בגן הילדים (כ"א בטבת)

ממשלת ישראל קבעה את יום כ"א בטבת, יום הולדתו של מחיה השפה העברית אליעזר בן-יהודה, ליום הלשון העברית שיצוין בכל שנה.
יום זה נועד לקדם ולחזק את מעמדה של השפה העברית בארץ ובעולם. יום העברית מצוין במגוון כנסים, פעילויות ואירועים העוסקים בשפה העברית. כל אלו נועדו להעלות את קרנה של השפה העברית, לבסס את מעמדה ואף לעודד את המשך מחקרה.
יום העברית מצוין במערכת החינוך, בצה"ל ובשיתוף פעולה עם ההסתדרות הציונית העולמית גם בתפוצות. במהלך יום זה מוענק פרס ראש הממשלה ללשון העברית לתורמים תרומה ניכרת לחיזוקה ולביסוסה של השפה העברית.

אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

היום הבין-לאומי ללא קניות בגן הילדים
היום הבין-לאומי ללא קניות מזמן הזדמנות לבחון מחדש את תרבות הצריכה שלנו ויחד עם הילדים לאתר הזדמנויות לקידום הערכים כמו תיקון ושמירה על הקיים - הערכים המובילי...
היום הבין-לאומי לאיכות הסביבה
יום איכות הסביבה העולמי מצוין בכל שנה ב-5 ביוני בידי המדינות החברות באו"ם. מטרת היום להגביר את המודעות לאיכות הסביבה, לקדם שינוי עמדות בנושאים של איכות הסביב...
יום השמירה על חיות הבר 3.3.22
ביום חיות הבר הבין-לאומי מגבירים מודעות למען השמירה על חיות הבר בארץ ובעולם. רצוי לשוחח עם הילדים על הדרכים לשמירת חיות הבר בסביבה הקרובה.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.