דלג אל

הצהרת נגישות

ט"ו בשבט בגן הילדים

ט"ו בשבט בגן הילדים

מקור החג: ראש השנה לאילנות
ט"ו בשבט מבשר התחלה של שנה חדשה לפירות האילן. ראש השנה לאילנות נקבע בשבט, חודש שבו העצים מחדשים את פריחתם ואת הבשלת פירותיהם. ט"ו בשבט הוא היום הקובע את סיומה של שנה אחת ואת תחילתה של שנה אחרת.
יום זה הוא נקודת ציון שעל פיה קובעים את מניין שנות הפרי והפרשת תרומות ומעשרות. לכן, פירות שחנטו (החלו להבשיל) לפני ט"ו בשבט נחשבים לפירות של השנה שעברה, ופירות שחנטו אחרי ט"ו בשבט נחשבים לפירות של השנה החדשה.

אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

היום הבין-לאומי ללא קניות בגן הילדים
היום הבין-לאומי ללא קניות מזמן הזדמנות לבחון מחדש את תרבות הצריכה שלנו ויחד עם הילדים לאתר הזדמנויות לקידום הערכים כמו תיקון ושמירה על הקיים - הערכים המובילי...
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת בגן הילדים (4-8.2.24)
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת "מתחברים על בטוח" בשגרה ובחירום – שומרים על חוסן דיגיטלי" יתקיים השנה בימים ראשון עד חמישי כ"ה-כ"ט בשבט תשפ"ד, 8-4 בפברואר 2024.
יום המים הבין-לאומי בגן הילדים (22.3)
יום המים הבין-לאומי מצוין מדי שנה ב-22 במרץ. ציון יום המים נועד להעלות את המודעות בעולם לחשיבות משאב המים לאנושות. מומלץ לנהל שיח על חשיבות המים, לקדם פעילוי...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.