דלג אל

הצהרת נגישות

70 שנות תנועה ומשחק – לא מפסיקים לזוז

למאגר חומרי ההוראה

מאפיינים

הגן העתידי:
ידע בין תחומי, מיומנויות קוגנטיביות, מיומנויות תוך אישיות, מיומנויות אישיות, קהילתיות, יזמות ויצרנות, ביטוי אישי, למידה במרחבי חיים, ידע עולם, ידע תהליכי, ידע מתחומי הליבה
סביבות למידה:
כל הגן
מעגל השנה:
כל השנה

תחומי דעת ונושאים מרכזיים:

  1. חינוך גופני: שילוב התנועה בסביבה הפיזית והחברתית

אודות הפעילות

70 שנות תנועה ומשחק – לא מפסיקים לזוז (פרק 9 באוגדן העשרה)
מגוון פעילויות אינטגרטיביות לציון חגיגות ה-70 לעצמאות ישראל מתוך האוגדן "אוספים חוויות".
הפעילויות המוצעות מעמיקות את הקשר עם הנוף הישראלי, את תחושת השייכות למקום ואת אהבת הארץ באמצעות היכרות עם משחקי תנועה מאז ומתמיד והתנסות בהם – כמו משחק הגוגואים או אג'ואים, ג'ולות, גומי יפני ודג מלוח, משחקי תנועה שהעסיקו ילדים צעירים וריתקו אותם מִקום המדינה – ולא נס לֵחם.

אולי תתעניינו גם ב...

מאה חדרים
האזנה לסיפור והצעות למגוון פעילויות
על הגובה - מרחבי תנועה ויצירה בגובה
בסרטון נצפה בפעילויות המציגות חוויה משמעותית להתפתחות בתחום התנועתי-רגשי. מדובר בתנועה ברמת גובה גבוהה הנעשית מעל גובה חגורת הכתפיים, ובמהלכה מתרחשת יציאה מע...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.