דלג אל

הצהרת נגישות

לראות אומנות – ביטוי אישי בגן העתידי

למאגר חומרי ההוראה

מאפיינים

הגן העתידי:
ביטוי אישי, ידע מתחומי הליבה, ידע בין תחומי, קהילתיות, למידה במרחבי חיים, ידע עולם, מיומנויות קוגנטיביות, מיומנויות תוך אישיות, מיומנויות אישיות
סביבות למידה:
כל הגן
מעגל השנה:
כל השנה

תחומי דעת ונושאים מרכזיים:

  1. אומנויות - אומנות חזותית: טיפוח ההבעה והיצירה בחומרים, מפגשים חזותיים ודיאלוגים עם אומנות

אודות הערכה

העֶרכה "לראות אומנות" נועדה למפגשים של ילדי הגן עם אומנות במסגרת תוכנית העבודה בתחום הליבה. באמצעותה ייחשפו הילדים ליצירות אומנות ישראליות מהמאה ה-20 ולעבודות של אומנים ואומניות בני זמננו. לצד כל יצירה יש מידע, מילות מפתח לחיבורים בנושאים שונים והצעות לשיח ופעילויות בקבוצות קטנות. עוד בערכה פרק מבוא בנושא אומנות בתפיסת הגן העתידי, מילון מושגים וקישורים לחומרים נוספים.
ההצעות ישמשו השראה ובסיס להרחבות עם ילדי הגן לעוד יצירות אומנות ולמבחר פעילויות.

אולי תתעניינו גם ב...

שומרים על היגיינה שומרים על הבריאות
חשיבות השמירה על בריאותם של ילדי הגן והקניית הרגלי חיים בריאים הן אחת המשימות החשובות העומדות בפני הגננות והצוות החינוכי. יחידת ההוראה המוגשת לצוותי החינוך ב...
אור מנחה את הילדים בנושא שלמדה בעצמה
הסרטון מציג את העקרונות העומדים בבסיסה של הגישה הדיאלוגית בגן הילדים ואת יישומם בגן
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.