דלג אל

הצהרת נגישות

יום הסוכרת הבין-לאומי, 14.11, כ' בחשוון

יום הסוכרת הבין-לאומי, 14.11

יום הסוכרת הבין-לאומי מצוין בכל שנה ב-14 בנובמבר, והוא נועד להעלות את המודעות למחלה ולדרכי ההתמודדות עימה. יום זה הוא יום הולדתו של הרופא והכימאי פרדריק בנטינג שזכה (במשותף) בשנת 1923 בפרס נובל לרפואה או לפיזיולוגיה על גילוי האינסולין ומציאת תרופה לסוכרת.

ביולוגיה, חטיבה עליונה

קטעי מחקר מאנסינים בבחינת הבגרות, פעילויות, מצגות הרצאות ועוד בנושא מחלת הסוכרת, דרכי מניעתה והטיפול בה

> ליום הסוכרת הבין לאומי בביולוגיה

מדע וטכנולוגיה, חטיבת ביניים

מה קורה לגלוקוז בגוף במנוחה ובזמן פעילות? האם יש קשר בין אכילת ממתקים לבין הצלחה במבחנים? איזו תזונה מתאימה לחולי סוכרת ומהם הטיפולים החדשניים לטיפול במחלה?

אולי תתעניינו גם ב...

שרה אהרנסון
מראשי ניל"י – נצח ישראל לא ישקר – רשת ריגול יהודית שפעלה בימי מלחמת העולם הראשונה למען הבריטים תחת השלטון הטורקי בארץ ישראל. מטרתה הייתה לקדם הקמתה של ריבונו...
שבוע המודעות למניעת כוויות בילדים 14-19.5.24
בפברואר 2017 הוחלט לראשונה בישראל, בעקבות עלייה במקרי כוויות בילדים בחודשי החורף ובסופי שבוע, על קיום שבוע מודעות למניעת כוויות בילדים. מאז מצוין שבוע זה מדי...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.