דלג אל

מאגר התכנים: תוצרי מורים

חזרה
מאגר התכנים: תוצרי מורים

מאגר התכנים הוא פרויקט של הפיקוח על עברית לדרוזים, שבו מרוכזים כל נושאי הלימוד באופנוּת השפה של ידע לשוני לתלמידי בית הספר היסודי בכיתות ג-ו. התכנים מותאמים לתוכנית הלימודים בעברית במגזר הדרוזי.

במאגר התכנים המתוקשב באופנוּת השפה נבנו מצגות, דפי עבודה, סרטונים, משחקים ומגוון פעילויות אינטראקטיביות, העולים בקנה אחד לפי המיומנויות הנבחרות במיקוד הלמידה תשפ"ב לעברית לדרוזים לבית הספר היסודי.
כוחו של המאגר נעוץ ביכולתו לקדם ולשפר את ההישגים הלימודיים של התלמידות והתלמידים באמצעות התמקדות שיטתית במיומנויות השפה העברית, שפה שנייה במגזר הדרוזי. תוכלו למצוא כאן תוכן מפורט (כפי שהוא בא לידי ביטוי במיקוד הלמידה של שנת הלימודים תשפ"ב) שפרסם המפמ"ר בתחילת חודש יולי תשפ"א. בכל פריט הוראה מוטמעות מיומנויות מרכזיות שאנו מבקשים להקנות לתלמידים ולאפשר להם בתוך כך לבצע משימות לימוד ברמות קושי שונות כפי יכולתם. יודגש כי התכנים המוצעים צפויים להקל מאוד על המשימה שלנו לסגור פערים שנוצרו בעטיו של משבר הקורונה.

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.