דלג אל

הצהרת נגישות

קהילות

חזרה

רשימת תפוצה

רשימת תפוצה

החברים ברשימת התפוצה של המורות והמורים לספרות יקבלו לתיבת הדוא"ל שלהם פרסומים שונים מטעם הפיקוח על הוראת ספרות (הודעות וחוזרי מפמ"ר כמו גם מידע על הצגות ומופעים, כינוסים וכדומה).

שתי אפשרויות להצטרפות לרשימת התפוצה:
א. שלחו דואר אלקטרוני לכתובת lirongillis@gmail.com וכתבו שברצונכם להצטרף לקבוצה.
ב. שלחו דואר אלקטרוני לכתובת Sifrut2015+subscribe@googlegroups.com ותקבלו הודעה לאישור בדוא"ל. לאחר אישורכם תצורפו לרשימת התפוצה.

קהילת מורות ומורים להוראת ספרות בפייסבוק

קהילת מורות ומורים להוראת ספרות בפייסבוק

הקהילה בפייסבוק היא בין השאר במה לקיום דיונים, לשיתוף בעשייה, להעלאת מערכי שיעור, לניתוחי יצירות ותוצרי תלמידים, להעלאת שאלות, תהיות וכדומה.
שלבי ההרשמה:
שלחו בקשת הצטרפות לקבוצה בפייסבוק של קהילת מורות ומורים להוראת ספרות ממלכתי או לקבוצה קהילת מורות ומורים לספרות חטיבות ביניים ממלכתי.
שימו לב כי לאחר שתתקבל בקשת החברות שלכם, תקבלו בתיבת ההודעות שלכם בפייסבוק הודעה ובה בקשה להזדהות (שם בית הספר, שם המנהלת וכו').
רק לאחר המענה להודעה נוכל להוסיף אתכם לקהילת המורות והמורים להוראת ספרות בפייסבוק.

ממלכתי

חטיבות ביניים ממלכתי

אולי תתעניינו גם ב...

דרכי הוראה
שילוב כלים דיגיטליים בתהליכי הל"ה בספרות
תוכנית הלימודים בספרות
תוכנית הלימודים בספרות לחטיבה עליונה
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.