דלג אל

שילוב משחקי חשיבה דיגיטליים בגן

למאגר חומרי ההוראה

מאפיינים

הגן העתידי:
מיומנויות קוגנטיביות
סביבות למידה:
פנים הגן
מעגל השנה:
כל השנה

תחומי דעת ונושאים מרכזיים:

  1. מדע וטכנולוגיה: עולם מעשה ידי אדם

אודות הפעילות

משחקי חשיבה משחקים על השטיח, על הרצפה וגם במחשב. חוקי המשחק זהים והפעילות מעט שונה. המחשב אוכף חוקים, מציע חלופות, מכוון כשטועים, מאפשר לילדים לשמור מצב ולהמשיך כשירצו שוב לשחק.

מדיה דיגיטלית הינה חלק מהסביבה החינוכית היא מזמנת מגוון התנסויות אורייניות, מפגש וירטואלי עם עולמות רחוקים והתנסויות בחקר. אנו צורכים ויוצרים במדיה זו דרך מסכים המגיעים ומזמנים אינטראקציות מגוונות.
מסכים אלו מציעים לנו סביבות דיגיטליות לחשיבה ופעולה. בסרטים המוצגים אנו בוחנים את המאפיינים של סביבות אלו והתרומה שלהם להתפתחות הילד במסגרת הגן.

לסרטונים נוספים קשורים

אולי תתעניינו גם ב...

من الدّعموص إلى الضفدع، نتفحّص ونتعلّم!
حول المستنقع، يتتبّع الأطفال دورة حياة الضفدع. يتساءلون، ويفكّرون ويوثّقون.
קבלת שבת מוזיקלית גן היובל רמלה
האם קבלת השבת יכולה להתנהל קצת אחרת בכל פעם? מי בוחר את התכנים? ומי מפעיל את הילדים? שאלות אלו ואחרות נענות בסרטון. אפשר לצפות בו בקבלת שבת מתוך שיתוף פעולה ...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.