דלג אל

הצהרת נגישות

שיח גננות לקראת יום המשפחה

למאגר חומרי ההוראה

מאפיינים

הגן העתידי:
ידע עולם
סביבות למידה:
כל הגן
מעגל השנה:
כל השנה, ימים מיוחדים

תחומי דעת ונושאים מרכזיים:

  1. מורשת ומסורת: מסורת וחגים

אודות הפעילות

איך להתכונן לקראת יום המשפחה תוך מודעות לרגישויות שהוא מציף? האם יש לגונן על ילדים מפני סיפורים משפחתיים או לתת להם ביטוי? איך מתמודדים עם ערכים שונים וסותרים במסגרת הגן? שאלות אלו ואחרות עלו במהלך שיח גננות, במסגרת השתלמות בנושא ערכים ומורשת בהנחיית עזרא היידו, לקראת יום המשפחה. מוזמנות להיכנס, לצפות בסרטון ולחשוב מהי עמדתכן האישית.

אולי תתעניינו גם ב...

טיול מסלול
טיול בקרבת הגן מאפשר להבחין במסלולים הקיימים במרחב. בזמן הטיול אפשר לבנות מסלולי תנועה מאתגרים באמצעות פריטי נוף הנקרים בדרך ולפי מאפייני הסביבה.
שבוע הספר העברי בגני הילדים
ערכי אהבת הספר וחדוות הקריאה הנם יעדים מרכזים בתכנית הלימודים בגן. מחקרים מוכחים כי קיים קשר ישיר בין הצלחה בכל תחומי החיים לקריאה של ספרים. חשיפת הילדים והי...
הלומד העצמאי
הסרטון "לומד עצמאי" צולם בגן הפרדס ב'בקריית אונו'. הגננת שרית מוסקוביץ'. ארגון מרכז מוזיקה אסתטי ומאתגר מעודד את הילדים לפעילות חופשית ומגוונת
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.