דלג אל

הגינות בספורט

הגינות בספורט

החינוך הגופני וספורט בתי הספר הם פלטפורמה מיטבית לחינוך לערכים ולמניעת אלימות בתוך מוסדות החינוך ומחוצה להם במסגרות הספורט של בתי הספר ובמסגרות אחרות. מומלץ אפוא למנהלי מוסדות החינוך להגביר את הפעילות הגופנית והתנועה בשגרת יום הלימודים. עוד מומלץ להגביר את השיח על תרומתן של הפעילות הגופנית והתנועה לרווחה הנפשית, הרגשית והחברתית ועל הערכים המרכזיים המובילים את החינוך הגופני והספורט בבתי הספר. ניכרת חשיבות רבה בהטמעת ערכים אלה במוסד החינוכי הלכה למעשה לשם חיזוק התנהגויות רצויות המקדמות אורח חיים פעיל ובריא.

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}
חזרה לראש הדף

משחק הוגן

משחק הוגן

מטרת ספר זה לסייע לסגל ההוראה בבית הספר ליצור דפוסי התנהגות נאותים ולשנות דפוסי התנהגות שליליים בתחום ההתנהגות הספורטיבית בקרב תלמידים.

חזרה לראש הדף

כללי הגינות לספורטאי

כללי הגינות לספורטאי

בחוברת זו יפנימו התלמידים יפנימו תכונות של מנהיגות, הגינות, עזרה לזולת, רוח ספורטיבית, כבוד לתלמיד-החבר וכבוד למשחק עצמו.

חזרה לראש הדף

מנהיגים יחדיו

מנהיגים יחדיו

תלמידים ומורים עוסקים בנושאים כמו סבלנות, מניעת אלימות, התנהגות דמוקרטית, משחק הוגן והגינות ספורטיבית. חוברת זו באה לסייע לתלמידים המובילים את הנושאים האלה בבית הספר ולמורים להטמיע נושאים חשובים אלה בקרב בני נוער ותלמידים

חזרה לראש הדף

סרטונים מהרשת

המאמן קרטר א
המאמן קרטר א
המאמן קרטר ב
המאמן קרטר ב
מנהיגות ושיתוף פעולה
מנהיגות ושיתוף פעולה
סיפור הצפרדע – מוטיבציה
סיפור הצפרדע – מוטיבציה
שוונג - אלימות בספורט
שוונג - אלימות בספורט
אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.