דלג אל

למידה מקוונת בחינוך גופני למורי חטיבת הביניים

למידה מקוונת בחינוך גופני למורי חטיבת הביניים

האילוץ של למידה מרחוק יוצר הזדמנות ללמידה חדשנית, למידה שבה אנו יכולים לרתום את התלמידים להיות שותפים פעילים, לומדים עצמאיים המפתחים אחריות ומסוגלות אישית. כך אפשר להתוות דרך משמעותית ליישום מטרת העל בחינוך הגופני – ניהול אורח חיים פעיל ובריא בשגרת החיים.

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}
חזרה לראש הדף

פעילויות לתלמידים

חזרה לראש הדף

טוב מכל הלב – לקידום הפעילות הגופנית ובריאות הלב

טוב מכל הלב – לקידום הפעילות הגופנית ובריאות הלב

בשידור מיוחד שנועד לעודד פעילות גופנית ולקדם את בריאותם של ילדי ישראל נקיים הרצאות העשרה במסגרת 'אקדמיה ברשת' של משרד החינוך, מפי מיטב המומחים לבריאות הלב למורים לחינוך גופני ולמדעים ולמקדמי בריאות. השידור מתקיים במסגרת תוכנית "הלב שלי" לקידום הפעילות הגופנית והבריאות של ילדי ישראל.

חזרה לראש הדף

אורח חיים פעיל ובריא

אורח חיים פעיל ובריא

איך אפשר להיות פעילים יותר בעידן "היושבנות" שבו כבר מגיל צעיר אנו יושבים שעות מול מסכים כמעט בלי פעילות? הצטרפו אל איתי גולדפרב וקבלו המלצות לאורח חיים פעיל ובריא.

במהלך השידור ילמדו התלמידים שפעילות גופנית משפרת את תפקוד הלב וכלי הדם, הנשימה, השרירים, העצמות והמוח. היא גם משפיעה על מצב הרוח שלנו, מגבירה את תחושת הביטחון העצמי, הדימוי העצמי, המסוגלות והיכולת להתמודד טוב יותר עם המשימות השונות בחיינו. אימון גופני משפר גם את תהליכי הלמידה, הריכוז והזיכרון שלנו, וכך עוזר לתלמידים להתמודד טוב יותר עם המשימות שהם מקבלים בבית הספר.

אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.