חפש ב:

ועידת האקלים הבין-לאומית 2-13.12.19

ועידת האקלים הבין-לאומית 24.12.19

25 אלף נציגים מ-200 מדינות שונות צפויים להשתתף בוועידת האקלים הבין-לאומית (בשמה הרשמי "ועידת האומות המאוחדות לשינוי אקלים 2019") שנפתחה ביום 2.12.19 במדריד שבספרד. הועידה תסתיים ב-13.12.19 ויידונו בה נושאים של איכות הסביבה ושימור כדור הארץ.

ועידת האקלים אמורה הייתה להתקיים בברזיל, אך ברזיל הודיעה לפני כמה חודשים כי היא מבטלת את הזמנתה לארח את השיחות בארצה. צ'ילה שכנתה התגייסה להחליפה, אך נסוגה גם היא מההזמנה חמישה שבועות לפני מועד פתיחת הוועידה בשל גל ההפגנות נגד הממשלה שפרץ ברחבי המדינה. משכך נדדה הוועידה לספרד.

ימים ספורים לפני פתיחת הועידה הכריז הפרלמנט האירופי על מצב חירום אקלימי וסביבתי וקרא למדינות האיחוד האירופי לנקוט צעדים להפחתת פליטות של גזי חממה לא יאוחר משנת 2050. הועידה אמורה לעסוק בסוגיות הנוגעות לקיום אוכלוסיית העולם המתרבה בצל המשבר האקלימי (ההתחממות הגלובלית).

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{c.label}}{{$last ? '' : ', '}}
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}
יש לכם רעיון?
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים-
שתפו ועזרו לתלמידים להיות מרוצים !

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.