חפש ב:

אוריינות אבטחת מידע בעולם הסייבר

אוריינות אבטחת מידע בעולם הסייבר

אבטחת מידע היא הדרך למנוע מסיכונים במרחב הדיגיטלי להתממש כגון גנֵבה, התחזות, הונאה וסחיטה, לכן היא קריטית כאשר עושים שימוש במערכות מחשב. כאן תוכלו לקבל ידע וכלים לעיצוב מרחבי למידה מתוקשבת בטוחים לכם ולתלמידים.

> לסרטון למורים: מודעות הגנה בסייבר לעובדי חינוך

הסרטון לדוברי ערבית

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{c.label}}{{$last ? '' : ', '}}
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}

כלים להתנהלות בטוחה ברשת - קורס ללמידה עצמית באתר קמפוס

יש לך טלפון חכם? מחשב? בית חכם? הם מחוברים לרשת האינטרנט? אם כן - אתה חלק מעולם הסייבר. המכשירים שלך חשופים באופן יומיומי למתקפות סייבר. אבל אין צורך להיבהל - בשביל זה אנחנו כאן.בקורס מקדם הגנה בסייבר תוכלו להיחשף לעולם זה ולרכוש כלים פשוטים להתגוננות.

> לקורס באתר "קמפוס"

אזרחות דיגיטלית (כיתות י-יב)

איגוד האינטרנט הישראלי ואורט ישראל הציבו יעד לקידום כישורי חיים ל"אזרחות דיגיטלית" ועיקרו נורמת התנהגות מתאימה, מעצימה ואחראית לילדים ולנוער ביחס לשימוש בטכנולוגיה. הסביבה המקוונת של "אזרחות דיגיטלית" פותחה בעבור נוער ומבוגרים המלווים אותם. הסביבה כוללת בין השאר התייחסות לנטיקה, לזכויות יוצרים, לבריונות ולפגיעה ברשת.

> לפעילות "אזרחות דיגיטלית"

חיי מסך (כיתות י-יב)

אסופת פעילויות הנותנת מענה למגוון רחב של התמודדויות אישיות וערכיות שתרבות הפנאי החדשה, תרבות חיי המסך, מזמנת. ממסך המחשב דרך האייפד והטאבלט ועד מסך הטלפון הסלולרי.

> לפעילויות "חיי מסך"

יש לכם רעיון?
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים-
שתפו ועזרו לתלמידים להיות מרוצים !

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.